• Na przestrzeni lat

• 10.12.2007
            • Komunikat

Komunikat łódzkiego Weterynarii 10 grudnia 2007 r. ogłoszono we wszystkich klasach następującą treść komunikatu:
              1. Nie dotykaj padłych ptaków i żywego drobiu.
              2. Jeżeli dotykałeś/dotykałaś drób, padłe ptaki lub surowe mięso z drobiu, umyj mięso mydłem.
              3. Jeżeli zabrudziłeś/ zabrudziłaś ubranie, natychmiast je upierz, a ręce umyj mydłem.
              4. Chroń oczy i usta przed odchodami dzikiego ptactwa.
              5. Jeżeli znajdziesz więcej niż 3-4 padłe ptaki (drób) w jednym miejscu, nie dotykaj ich, zgłoś do najbliższego lekarza weterynarii, lekarza medycyny, policjanta, strażaka, sołtysa, władz gminy lub rodziców.

• 06.12.2007

Mikołajki 2007

6 grudnia 2007r. zawitał do naszej szkoły  Mikołaj i odwiedził wszystkie klasy. Uznajac, że dzieci były przez cały rok grzeczne (?), rozdał im cukierki i życzył wspaniałych prezentów z okazji zbliżających się świąt.
              Mamy nadzieję, że za rok znów się u nas pojawi.

• 29.11.2007

Andrzejki 2007

29 listopada 2007r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Wzięły w niej udział dzieci z wszystkich klas. W trakcie imprezy przeprowadzono liczne konkursy i wróżby.
              Opiekę nad częścią "artystyczną" sprawowali uczniowie działający w kole regionalnym prowadzonym
              przez panią Iwonę Dzwonik.