• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rusza rekrutacja do oddziału przedszkolnego (składanie wniosków od 1 do 16 lutego 2024) oraz do pierwszych klas (składanie wniosków od 1 do 23 lutego 2024).

Wszystkich Kandydatów serdecznie zapraszamy.

Wymagane dokumenty znajdują się na naszej stronie w zakładce Uczniowie i rodzice -> Rekrutacja oraz w sekretariacie szkolnym.

Krzysztof Głuszczak

• Jasełka

15 grudnia zapraszamy na przedstawienie jasełkowe, które zostanie przedstawione o godzinie 9:50 (trzecia godzina lekcyjna) na sali gimnastycznej. Jednocześnie na terenie szkoły będzie zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy, na którym zachęcamy do zakupu ozdób świątecznych przygotowanych przez naszych uczniów oraz nauczycieli, a także słodkich domowych wypieków. Środki zebrane na kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców.

Gorąco Zapraszamy

• Dodatkowe lekcje języka angielskiego

Istnieje możliwość zorganizowania, odpłatnych lekcji języka angielskiego w szkole, w godzinach popołudniowych po zajęciach lekcyjnych. Przedstawiamy ofertę dla osób zainteresowanych. Więcej informacji można uzyskać pod numerem przedstawionym w ofercie:

Zapraszamy Państwa dzieci na zajęcia języka angielskiego metodą Funtown przedszkole/ zerówka i szkoła podstawowa oraz przygotowujące do egzaminów Ósmych klas. Więcej szczegółów poniżej:

Zapraszam do Funtown na nowy rok szkolny w IZABELOWIE. Metoda Funtown i Funtown Junior, całkowicie zanurza w język angielski i daje nieustanny efekt WOW. Witamy w miasteczku Funtown, w którym zamieszkamy już od września! Nauka języka angielskiego dla dziecibod 3 do 14 roku życia! Już od września uczniowie wejdą do niesamowitego świata Funtown, gdzie będą uczyć się angielskiego: mieszkając w miasteczku, które rośnie wraz z nimi (od malucha do starszaka!) grając w gry, które gwarantują kontakt z językiem angielskim każdego dnia o każdej porze, w domowym zaciszu, w trakcie długiej podróży, a także z przyjaciółmi poznają rozszerzoną rzeczywistość, dzięki której jeszcze wyraźniej doświadcza języka obcego Metoda Funtown i Funtown Junior dostępna wyłącznie w Szkole Językowej Royal

Zapisz swoje dziecko 538 433 145

Dziękuję serdecznie,

Pozdrawiam,

Marta Ceran Brodacz

• Religia - podręczniki 2023/2024

Kl. 0

5 – latki:  podręcznik  Spotkania dzieci Bożych.
            Autorzy: D. Kurpiński, J. Snopek.  Wydawnictwo Jedność. Kielce.

6 – latki: podręcznik  Tak, Jezus mnie kocha
            Autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek.  Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 1

Podręcznik  Poznaję Boży świat.
            Autorzy: ks. dr Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek.  Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 2

Podręcznik   Odkrywam królestwo Boże.
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E.Kondrak.   Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 3

Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń   Poznaję Jezusa.
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 4

Podręcznik  Odkrywam życie z Jezusem. (bez zeszytu ćwiczeń)
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce. Podręcznik będzie dostępny po 15 VIII 2023.

Kl. 5

Podręcznik  Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. (bez ćwiczeń)
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak.   Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 6

Podręcznik   Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno.  (bez ćwiczeń)
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki,  E. Kondrak.  Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 7

Podręcznik   Szczęśliwi, którzy czynią dobro. (bez ćwiczeń)
            Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Kl. 8

Podręcznik Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość. (bez ćwiczeń)

• Egzaminy ósmoklasistów

Jak co roku w maju nasi uczniowie zmagają się z egzaminami ósmoklasisty. Egzaminy odbyły się 23, 24 i 25 maja, odpowiednio z języka polskiego, matematyki oraz z języka nowożytnego.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy wysokich wyników z egzaminów.

• Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Rusza rekrutacja do oddziału przedszkolnego (składanie wniosków od 1 do 17 marca 2023) oraz do pierwszych klas (składanie wniosków od 1 do 24 marca 2023).

Wszystkich Kandydatów serdecznie zapraszamy.

Krzysztof Głuszczak

• Zabawa Karnawałowa

9 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Samorząd Uczniowski w pełni przygotował wystrój sali, wymyślił motyw przewodni "Meksyk" oraz zapewnił całą operawę muzyczną i animacyjną, dzięki nim uczniowie super spędzili czas na zabawie i integracji. Rada rodziców pomogła w przygotowaniu poczęstunku dla uczniów.

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Dzień Bezpiecznego Internetu w tym roku przypadł na wtorek 7 lutego pod hasłem "Działajmy razem!". W ramach obchodów, uczniowie klas 8a i 8b przygotowali plakaty.

Troje uczniów z 8b zaprezentowali przygotowane prace kolegom z młodszych klas oraz przeprowadzili z nimi pogadankę jak bezpiecznie korzystać z sieci.

Klasa 8b wzięła udział z zajęciach online "Dbam o swoją prywatność online".

Zachęcamy do zapoznania się z akcją: SaferInternet

• Bezpieczne ferie

11 stycznia młodsi uczniowie naszej szkoły spotkali się z funkcjonariuszami KPP w Zdunskiej Woli. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Dzielnicowi podczas spotkania przedstawili prezentację i omówili zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas zimowych zabaw, pobytu w domu, w kontaktach z kimś obcym, a także w spotkaniu z psami błąkającymi się bez opieki.